(3)

Jak prawidłowo przeprowadzić druk ulotek?

Świetną metodą na tanią i stosunkowo skuteczna reklamę swojej działalności jest roznoszenie ulotek. Nie wystarczy jednak takie ulotki udanie zaprojektować, trzeba je także właściwie wykonać. Druk ulotek jest bowiem kwestią, której absolutnie nie można pozostawiać przypadkowi.

Continue reading

Sesja fotograficzna – dobry pomysł na prezent

Osoby, które nie mają pomysł na prezent urodzinowy mogą zastanowić się nad podarowaniem bliskiej osobie bonu na sesję zdjęciową. Fotografie są bardzo dobrą pamiątką, a wykonane w profesjonalnym studiu zdjęciowym będą bardzo miłym upominkiem. Zawodowy fotograf dołoży wszelkich starań, aby w jak najbardziej korzystnym świetle przedstawić swojego modela lub modelkę. Do tego może wspomóc się obróbką w programie graficznym i usunąć pewne niedoskonałości (drobne zmarszczki, wypryski, przebarwienia ,cienie na twarzy).

Continue reading

Czy ktoś jeszcze korzysta z notesów?!

Notesy, mimo, że w dzisiejszych czasach są już praktycznie w ogóle nie używane, ponieważ aktualnie wszystko można zapisywać w telefonach komórkowych, swego czasu były bardzo popularnym sposobem notowania ważnych informacji.

Continue reading

Page top