(5)

Jak skutecznie się reklamować?

Każdy grafik zadaje sobie pytanie, jak najskuteczniej stworzyć reklamę dla klienta. Osobiście uważam, że brak jest uniwersalnej drogi i każdą sytuację rozpatrywać należy indywidualnie. Uznaję sytuację każdego zleceniodawcy za szczególną. Innego typu reklama będzie skuteczna dla firmy budowlanej, innego dla stylistki paznokci.

Continue reading

Podstawowe zasady projektowania dobrego logo

Niemal codziennie w swojej pracy zawodowej słyszę pytanie dotyczące tego, czym powinno się charakteryzować dobrze zaprojektowane logo firmowe. I wtedy na myśl przychodzi mi jedna refleksja – wystarczy spojrzeć na firmowe wizytówki wielkich światowych gigantów, których loga są rozpoznawane w niemal każdym zakątku świata. To co je wyróżnia na tle wielu innych, to przede wszystkim uniwersalność, prostota, rozpoznawalność, ponadczasowość, jasność przekazu i minimalizm. I właśnie te cechy powinno posiadać dobre logo.

Continue reading

Obrazy na płótnie canvas w Twoim mieszkaniu

W wystrój nowoczesnego wnętrza mieszkalnego coraz częściej decydującą rolę pełnią atrakcyjne dodatki. Designerskie elementy infrastruktury mieszkalnej nikogo już nie dziwią. Podobnie jak stosowanie niebanalnych aranżacji, różnorodnego oświetlenia, czy też barw, które na pierwszy rzut oka mogłyby wprawiać w osłupienie. No właśnie – wywarcie wrażenia na odbiorcy – taki cel obecnie w głównej mierze przyświeca urządzaniu wnętrz, na dalszy plan spychając nawet wygodę użytkowania.

Continue reading

Dlaczego zostałem fotografem…?

Może to i zabrzmi górnolotnie, ale… w duszy człowieka jest swoiste dążenie do piękna. Człowiek (a tym bardziej fotograf), wciąż go poszukuje. Efektem tych poszukiwań jest piękno uchwycone w kadrach. Nieważne, czy fotografuję plenery, produkty reklamowe czy akty. W każdym zdjęciu, można znaleźć zaklętą dawkę piękna. I właśnie dlatego zostałem fotografem.

Continue reading

Baner reklamowy skuteczną formą promocji?

Baner reklamowy to skuteczna forma promocji, która cieszy się coraz większą popularnością. Warunkiem odniesienia sukcesu jest jednak to, aby był on wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przykuje wzrok szerokiego grona odbiorców. Obecnie nie brakuje firm specjalizujących się w produkcji i sprzedaży bannerów reklamowych, a ponadto w ofercie często znajdziemy również możliwość ich montażu.

Continue reading

Page top