(6)

Reklama ulotkowa

Reklama dźwignią handlu. Wielu pracowników agencji marketingowych powtarza ta maksymę. Nie da się ukryć, że działalność reklamowa w sposób znaczący wpływa na to jak przedsiębiorstwo wygląda w świadomości konsumenta. Nie kluczem jest jednak moim zdaniem to, aby reklamę zastosować. Najważniejsze jest aby reklama przyniosła zamierzony efekt – czyli utrwaliła wizerunek marki w świadomości konsumenta lub też sprowokowała do wydania środków na konkretny produkt.

Continue reading

Fotografia reklamowa biżuterii

Profesjonalna fotografia reklamowa jest moim zajęciem już od kilku lat. Najczęściej przyjmuję zlecenia dotyczące fotografii produktowej, które otrzymuję za pośrednictwem kilku agencji reklamowych. Ostatnio wykonałem bardzo trudną sesję dotyczącą biżuterii. Było to niełatwe zadanie, ponieważ akcesoria tego typu odbijają większość nakierowanego na nie światła. Wymaga to bardzo zaawansowanych ustawień aparatu oraz utrudnia naświetlenie planu.

Continue reading

Projekty papieru firmowego – jak to wygląda?

Bardzo często klient, pierwszy raz mając kontakt z daną firmą, pierwszą rzeczą, którą widzi jest papierowa korespondencja. Z tego powodu szczególnie ważne jest, by zaprojektować elegancki papier firmowy, który będzie spójny z pozostałymi elementami graficznymi firmy.

Continue reading

Wybór fotografa na ślub

Ponieważ dostrzegam na rynku bardzo szeroką ofertę zakładów fotograficznych, postanowiłem podzielić się moją opinią na temat poszczególnych usług. Ogromną popularnością cieszy się przede wszystkim fotografia ślubna. Absolutnie mnie to nie dziwi, ponieważ jest to dziedzina która prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody. Jednak wybór odpowiedniego fotografa może być dość trudny. Jakie zatem powinien mieć cechy?

Continue reading

Ulotka składana jako skuteczne narzędzie reklamowe

Skuteczna kampania reklamowa każdej firmy powinna opierać się na kilku kanałach docierania do klientów oraz wielu narzędziach promocyjnych. Jednym z nich jest ulotka składana. Jest to narzędzie niezwykle często zamawiane przez klientów i projektuję je w idealnym dopasowaniu graficznym do wizytówki czy plakatów reklamowych. Dlaczego ulotkę składaną można uznać za skuteczną formę docierania do klientów?

Continue reading

Krajobrazy terenów podmiejskich

escalator-1541382-639x909.jpg

Jestem profesjonalnym fotografem do wynajęcia. Przygotowuję przede wszystkim zdjęcia do katalogów różnego rodzaju oraz wykonuję rozmaite sesje. Fotografia krajobrazów podmiejskich to dziedzina, która pozwoliła mi na znaczące podreperowanie domowego budżetu oraz dalsze rozwijanie moich pasji. Wszystko zaczęło się od zlecenia, które opierało się na przygotowaniu kilkuset fotografii obszarów podmiejskich rozmieszczonych w całej Polsce.

Continue reading

Page top