(4)

Jestem grafikiem komputerowym – skąd czerpię pomysły do pracy?

Już od kilku lat profesjonalnie zajmuję się projektowaniem grafiki reklamowej. Czy jestem w tym dobry? Pewnie tak. Zwłaszcza, że kocham tę pracę… Gdy rozmawiam ze znajomymi na temat mojej pracy, bardzo często słyszę pytania dotyczące źródeł inspiracji. Trudno przecież zaprojektować dobrą grafikę reklamową, jeśli nie mam do tego jakiejkolwiek inspiracji…

Continue reading

Zawieszki na butelkę – dlaczego warto zlecić ich projekt grafikowi?

Zawieszka na butelkę to jedna z najprostszych, a jednocześnie najbardziej efektownych dekoracji stołu. Będzie stanowiła oryginalny akcent imprezy zwłaszcza, jeśli zostanie zaprojektowana zgodnie z indywidualnym życzeniem – będzie zawierała niepowtarzalne treści i grafikę. Jeśli przyjęcie ma na zawsze zapaść wszystkim w pamięć, warto zdecydować się na zawieszki wykonane przez doświadczonego grafika, zgodnie z życzeniem klienta.

Continue reading

Zalety związane z drukowaniem online

Drukowanie za pomocą Internetu sprawia, że klienci odczuwają wiele korzyści. Warto, więc zdawać sobie sprawę z tego faktu. Zauważyłem już dawno, że osoby, które zamawiają w ten sposób moje projekty, są bardziej usatysfakcjonowane i chętniej robią to kolejny raz. W czym tkwi sekret drukowania online?

Continue reading

Page top