Sesja fotograficzna – dobry pomysł na prezent

Osoby, które nie mają pomysł na prezent urodzinowy mogą zastanowić się nad podarowaniem bliskiej osobie bonu na sesję zdjęciową. Fotografie są bardzo dobrą pamiątką, a wykonane w profesjonalnym studiu zdjęciowym będą bardzo miłym upominkiem. Zawodowy fotograf dołoży wszelkich starań, aby w jak najbardziej korzystnym świetle przedstawić swojego modela lub modelkę. Do tego może wspomóc się obróbką w programie graficznym i usunąć pewne niedoskonałości (drobne zmarszczki, wypryski, przebarwienia ,cienie na twarzy).

Ile kosztuje sesja fotograficzna?

Ceny mogą wahać się w zależności od fotografa. Osoby z większym doświadczeniem i renomą mogą podwyższać stawki. Średni koszt sesji w studiu fotograficznym to około 200 złotych. W cenę wliczone jest przeważnie od pięciu do dziesięciu zdjęć, odpowiednio obrobionych. Klient dostaje je w postaci cyfrowej na płycie CD. Mogą one być również wywołane przez fotografa (najczęściej jest to wliczone w cenę sesji). Sesje zdjęciowe w plenerze mogą być ciut droższe, ze względu na to, że pochłaniają więcej czasu. Do kosztu należy doliczyć również dojazd na miejsce. Zdjęcia w plenerze są bardzo atrakcyjne, szczególnie jeśli dobrze dobierze się otoczenie. Bardzo dobrze wychodzą zdjęcia w lesie lub na tle jeziora.

Idealna pamiątka

Fotografia wykonana podczas profesjonalnej sesji to doskonała pamiątka, do której można wracać przez długie lata. Można ją oprawić w ładną ramkę i powiesić na ścianie lub na kominku. To bardzo sympatyczny prezent, który jest uniwersalny i praktyczny.

Add ping

Trackback URL : http://kochamprojektowac.pl/trackback/9

Page top