Jak prawidłowo przeprowadzić druk ulotek?

Świetną metodą na tanią i stosunkowo skuteczna reklamę swojej działalności jest roznoszenie ulotek. Nie wystarczy jednak takie ulotki udanie zaprojektować, trzeba je także właściwie wykonać. Druk ulotek jest bowiem kwestią, której absolutnie nie można pozostawiać przypadkowi.

Trzeba do tego celu wybrać dobrą drukarnię cyfrową, która świadczy kompleksowe usługi. Interesuje nas tutaj bowiem nie tylko sam druk, ale i pomoc grafika, który będzie w stanie wykonać ostatnie poprawki dostarczonego projektu i przygotować go do finalnego druku, między innymi odpowiednio skalibrować kolory, ustawić marginesy i tak dalej.

Oprócz samego druku ważne jest też późniejsze przycięcie ulotek do odpowiedniego rozmiaru, tak by były gotowe do wręczenia kolporterom i rozdawania na ulicy czy w innych miejscach, jak na przykład centrum handlowe i pokrewne. W każdym razie, ważne jest też, by drukarnia, której zlecimy takie zadanie dysponowała naprawdę profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem, który umożliwia trwały, odporny na warunki atmosferyczne druk na dobrej jakości papierze, dobrą, wytrzymałą farbą i przede wszystkim w wystarczająco wysokiej rozdzielczości, tak by wydrukowany obraz był dokładny i ostry, a nie było widać żadnego ząbkowania czy innych niedokładności druku.

Musimy bowiem pamiętać o tym, że taka wydrukowana ulotka jest jakby naszą wizytówką i jeżeli będzie ona zrobiona naprawdę dobrze, to również świetnie świadczy to o naszej firmie i dodatkowo zachęca klienta do skorzystania z naszej oferty. Więcej o tym, jak wydrukować ulotkę, dowiecie się z linkowanego wpisu.

Add ping

Trackback URL : http://kochamprojektowac.pl/trackback/10

Page top