Krajobrazy terenów podmiejskich

Jestem profesjonalnym fotografem do wynajęcia. Przygotowuję przede wszystkim zdjęcia do katalogów różnego rodzaju oraz wykonuję rozmaite sesje. Fotografia krajobrazów podmiejskich to dziedzina, która pozwoliła mi na znaczące podreperowanie domowego budżetu oraz dalsze rozwijanie moich pasji. Wszystko zaczęło się od zlecenia, które opierało się na przygotowaniu kilkuset fotografii obszarów podmiejskich rozmieszczonych w całej Polsce.

Wszystkie z tych zdjęć mają trafić do kalendarzy, które różnić będą się między sobą fotografiami na planszach określonych miesięcy. Tego typu zlecenie bardzo mnie ucieszyło, ponieważ od dawna chciałem trochę pojeździć po Polsce. Udało mi się przygotować zarówno krajobrazy podmiejskie w okolicach największych aglomeracji, jak i nieco mniejszych miast oraz miasteczek. Byłem bardzo zaskoczony podobieństwem, którym charakteryzował się klimat praktycznie wszystkich fotografii.

escalator-1541382-639x909.jpg

Ponieważ wszystkie zdjęcia robione były jesienią, bardzo ważnym zadaniem była selekcja materiału. Należało wybrać te fotografie, które bardzo dobrze będą się prezentować również na kartach miesięcy poświęconych innym porom roku. Udało mi się jednak wybrać najlepsze motywy i zrealizować zlecenie satysfakcjonujące również dla klienta. Chociaż tamten rok już się skończył, kalendarz dalej wisi na mojej ścianie.

Add ping

Trackback URL : http://kochamprojektowac.pl/trackback/16

Page top