Wybór fotografa na ślub

Ponieważ dostrzegam na rynku bardzo szeroką ofertę zakładów fotograficznych, postanowiłem podzielić się moją opinią na temat poszczególnych usług. Ogromną popularnością cieszy się przede wszystkim fotografia ślubna. Absolutnie mnie to nie dziwi, ponieważ jest to dziedzina która prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody. Jednak wybór odpowiedniego fotografa może być dość trudny. Jakie zatem powinien mieć cechy?

Według mnie dobry fotograf to taki, którego obecności praktycznie nie widać. Oczywiście mówię tu o przebiegu całej ceremonii, w której musi on uczestniczyć. Zazwyczaj jest on na ślubie obcą osobą, dlatego nie powinien rozpraszać Młodej Pary ani gości. Zachowując dystans, ma szanse wykonać lepsze i bardziej naturalne zdjęcia. W trakcie robienia takiego reportażu fotograf powinien również unikać ujęć pozowanych, dzięki czemu każda fotografia ślubna będzie po prostu bardziej autentyczna.

Zachęcam do zatrudniania fotografów, którzy znają się na swojej robocie. Oczywiście, za ich pracę trzeba trochę zapłacić. Według mnie nie ma sensu jednak oszczędzać na czymś, co z założenia ma być pamiątką oraz wzbudzać pozytywne emocje. A właśnie takie jest w stanie uchwycić dobry fotograf. Zazwyczaj cena zależy również od ilości zdjęć oraz rozbudowania określonej sesji, dlatego warto wybrać odpowiedniego fotografa.

Add ping

Trackback URL : http://kochamprojektowac.pl/trackback/18

Page top