Zadbaj o odpowiednią promocję swojej firmy

Kwestią, o którą każda firma zdecydowanie zadbać powinna jest odpowiednia promocja. Dla nikogo nie stanowi tajemnicy fakt, iż odpowiednio zaprojektowane logo firmy może w dużej mierze stanowić o jej sukcesie w zdobywaniu nowych klientów, jako że przyciąga ono wzrok i pozostaje w pamięci. Kiedy już jednak skorzystamy z usług grafika, pojawia się pytanie - gdzie i w jaki sposób je wyeksponować? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć bazując na moim doświadczeniu.

Nie pozostaw sprawy przypadkowi

W swojej pracy grafika wielokrotnie natykałem się na sytuacje, w których świetnie zaprojektowane logo ginęło gdzieś w tle, niezauważone i w nieodpowiedni sposób uwidocznione. Z tego też powodu swoim klientom doradzam zawsze, aby inwestowali w własne ulotki, wizytówki, dobrze przygotowane strony internetowe. Często okazuje się, że nie jest to trudne - notatnik z własnym logo zamówimy bez problemu i większego obciążania się kosztami. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową odpowiednie hasło i spędzić chwilę nad porównywaniem cen. Oczywiście ważna jest też jakość wykonania takiego notesu, papieru firmowego czy innego fizycznego nośnika naszej reklamy. Rozmowa z doświadczonym pracownikiem sklepu lub ksero powinna pomóc zorientować się w dostępnych do wyboru gramaturach papieru i jego rodzajach oraz wybrać dostosowaną do potrzeb jakość wydruku.

Warto zatem poświęcić chwilę na wybór odpowiedniego sposobu promocji. Bazowanie na gotowych szablonach dostępnych w drukarniach bez konsultacji z grafikiem lub losowe wybieranie czcionek na ulotki może mieć opłakane skutki dla promowania firmy.

Add ping

Trackback URL : http://kochamprojektowac.pl/trackback/42

Page top