Notesy osobiste na zamówienie

Notesy osobiste są wspaniałym prezentem - zarówno dla siebie, jak i dla bliskich, na jakąś szczególną okazję. W internecie znajdziemy przeróżne oferty personalizacji - od notatników właściwie identycznych, w których jedyne, co możemy zmienić, to zamówić własny napis, aż po rezultaty pracy osób produkujących tego typu rzeczy na zamówienie, na przykład u grafików. Właśnie tym zajmowałem się przez jakiś czas i chciałbym podzielić się kilkoma refleksjami na owy temat.

Jaki notes?

Jak zaprojektować idealny notes osobisty? Najlepiej, jeżeli chcemy zamówić projekt u kogoś zajmującego się tym zawodowo - dobrze wyjaśnić jaki charakter ma obdarowywany. Co najbardziej mu się podoba, czy jest mężczyzną i preferuje minimalizm czy może jako kobieta liczy raczej na słodkie pastele? Ważne jest też w jakim celu służyć będzie notes - czy jako przepiśnik z notatkami kulinarnymi, jako osobisty pamiętnik, w których zapisywane będą chwile z życia, czy może jako notatnik adresowy? Miłym akcentem będzie odniesienie się do jakiejś wspólnej chwili - na przykład wklejenie zdjęcia albo cytatu.

Odpowiednie parametry

Druk notesów osobistych nie jest wcale sprawą łatwą - należy dobrać nie tylko kolorystykę, czcionkę czy sentencje zawarte w środku. Ważny jest również papier i inne fizyczne materiały, które zostaną użyte w danym projekcie.

Jeżeli faktycznie zdecydujemy się na sprawienie komuś notesu na zamówienie, warto dobrze zastanowić się nad wyborem - żeby to, co finalnie otrzymamy było naprawdę zgodne z tym, co sobie wymarzyliśmy.

Add ping

Trackback URL : http://kochamprojektowac.pl/trackback/46

Page top