Wydruk zlecenia

Grafik reklamowy - wiele osób myśli, że jest to zawód łatwy, przyjemny. Człowiek może siedzieć sobie przed komputerem i coś tam sobie grzebać w nim, jak to się popularnie mówi. Tak, z wierzchu nasza praca może faktycznie tak wyglądać. Idealnego obrazku dopełnia jeszcze kubek ciepłej, parującej kawy, który stoi obok. Graficy, którzy pracują zdalnie w swoich domach, mogą posunąć się o krok dalej i kawę zastąpić zimnym piwem, który będzie obiektem zazdrości wielu osób, szczególnie latem.

Z wierzchu piękny, idealny obrazek a co w środku? Śmiało mogę powiedzieć Wam, że dużo stresu, nerwów i napiętych terminów. Jako grafik, doskonale zdaje sobie sprawę, że mam bardzo dużo rzeczy do zaprojektowania. Ulotki, foldery reklamowe, wizytówki, bannery, loga - czasem jedna rzecz nakłada się na drugą, a do tego wszystkiego dochodzą jeszcze jakieś poboczne zlecenia. Jednak jako osoba wprawiona już w tym zawodzie, doskonale umiem to opanować. Na tyle, że w czasie wyrabiam się z zaprojektowaniem wszystkiego i wysłaniem tego do druku. Drukarnia internetowa, z którą mam przyjemność współpracować od dłuższego czasu, przyjmuje zlecenie i zabiera się za druk.

Współpraca z internetowymi drukarniami jest fascynująca. Wystarczy tylko kilka jeden e-mail i zamówienie rusza już do druku. Już nie trzeba osobiście do nich jeździć, aby przekazać swoje zamówienie.Mógłbym nawet wybrać drukarnię, która leży setki kilometrów ode mnie i przez internet im wszystko wysłać, a oni już kuriera po kilku dniach wyślą do mnie z gotowym zamówieniem.

Add ping

Trackback URL : http://kochamprojektowac.pl/trackback/50

Page top